حراج جمعه سیاه 2023

بلک فرایدی و یا جمعه ی سیاه آخرین جمعه از ماه نوامبر میلادی و درست بعد از جشن شکرگزاری در بیشتر کشورهای دنیا است. اما آیا می دانید علت این نام گذاری چیست؟ این جمعه در اصل، اصلا سیاه نیست و این تنها یک نام گذاری است که در حقیقت به پر سودترین و شلوغ ترین روز دنیا اشاره دارد.

در واقع ترافیک حاصل از ازدحام مردم برای خرید در این روز موجب این نامگذاری شده است. جمعه ی سیاه قبل از سال نو میلادی و کریسمس است و بیشتر برندهای شناخته شده دنیا در این روز اجناس و محصولاتشان را تا 90 درصد تخفیف به فروش می رسانند.

حراج پوشاک در بلک فرایدی ایران

در چند سال اخیر فروشگاه های ایرانی نیز محصولات خود را چه به صورت آنلاین و چه به صورت آفلاین در بلک فرایدی با تخفیفات ویژه ای عرضه می کنند. به همین دلیل و با توجه به حراج پوشاک در بلک فرایدی در ایران، این روز برای خریداران ایرانی نیز محبوب شده است. درست است که در ایران خبری از جشن های سال نو میلادی و کریسمس نیست؛ ولی بلک فرایدی درست قبل از جشن های شب یلدا در ایران است.

در حراج جمعه ی سیاه در ایران می توانید لباس های مورد نیاز سالانه خود را خریداری کنید زیرا این حراجی محدود به لباس های خاص و یا زمستانی نیست. به این ترتیب می توانید از این تخفیفات شگفت انگیز نهایت استفاده را بکنید. با توجه به تخفیفات زیاد و حتی تا 75 درصدی برخی از پوشاک، خرید در این حراجی بزرگ می تواند برای شما لذتبخش ترین و اقتصادی ترین خرید سال باشد.

سایت حراج لباس جمعه ی سیاه

سایت حراج لباس جمعه ی سیاه

چرا بلک فرایدی محبوب است؟

در حراجی های جمعه ی سیاه شما می توانید هر نوع کالایی را با بیشترین تخفیف خریداری کنید. این مساله می تواند قدرت خرید شما را افزایش داده و برای تمامی افراد جامعه با هر سطح درآمدی لذتبخش باشد. به همین دلیل بلک فرایدی نه تنها در دنیا، بلکه در بین خریداران ایرانی نیز به یک روز خاص و محبوب تبدیل شده است.

فروشگاه های اینترنتی که محصولات خود را با قیمت های منصفانه تری ارائه می کنند، در بلک فرایدی نیز محصولات خود را با بیشترین تخفیف در اختیار خریداران قرار می دهند. این تخفیفات به محصولات خاصی تعلق ندارد و همه کالاها شامل تخفیف می شوند.

خرید لباس از قشم در بلک فرایدی 1402

در بلک فرایدی 1402 می توانید برای خرید لباس های مورد نیازتان به سایت شنل قشم مراجعه و از لباس های پر تخفیف و با کیفیت این سایت انتخاب خود را انجام دهید. شنل قشم در حراج جمعه ی سیاه انواع لباس های مردانه، زنانه و بچه گانه خود را با تخفیفات بالا ارائه می کند. مسلما تجربه لذتبخش خرید راحت و اینترنتی زمانی که با تخفیفات بلک فرایدی نیز همراه باشد، تجربه بسیار خوبی را برایتان رقم خواهد زد.

بلک فرایدی 1402 از کی شروع میشه؟

3 آذر ماه 1402 که برابر با 22 نوامبر سال 2023 میلادی است، تاریخ دقیق شروع بلک فرایدی در ایران می باشد. جالب است بدانید آخرین جمعه در تقویم میلادی به بلک فرایدی معروف است ولی در ایران اولین جمعه آذرماه به این نام ثبت شده است.

در برخی از کشورها جمعه ی سیاه تنها به یک روز خلاصه نمی شود. به عبارت دیگر در کشورهایی مانند ترکیه یک هفته به عنوان جمعه ی سیاه اعلام می گردد. اما باید اشاره کنیم که برای استفاده از تخفیفات، بهتر است در روزهای اول خرید خود را انجام دهید چرا که در روزهای پایانی کیفیت اجناس باقیمانده نیز کاهش خواهد یافت. آیا شما برای خرید و استفاده از تخفیفات تکرارنشدنی در این روز بزرگ آماده اید؟

تخفیف پوشاک در بلک فرایدی

تخفیف پوشاک در بلک فرایدی

بلک فرایدی و تخفیفات بی نظیر شنل قشم

فروشگاه اینترنتی شنل قشم نیز همگام با تخفیفات بی نظیر فروشگاه های دیگر، تخفیفات بی نظیر و باور نکردنی برای بلک فرایدی در ایران در نظر گرفته است. حراج انواع پوشاک زنانه و مردانه در روز جمعه ی سیاه انجام خواهد گرفت و حتی می توانید انواع کفش وارداتی را نیز در این روز با تخفیفات بی نظیر تهیه کنید.

بلک فرایدی نزدیک است و شما می توانید تمامی لباس و پوشاک مورد نیاز سالانه خود را در حراجی شنل قشم خریداری کنید. پس این فرصت استثنایی را از دست ندهید.