وبلاگ

10 ست رنگ جذاب برای استایل مردانه

Matching colors for women's style

در مقاله ی قبلی به 8 ست جذاب برای استایل زنانه اشاره کردیم و در این مقاله ست کردن رنگ ها برای آقایان عزیز را مورد بررسی قرار می دهیم. برای استفاده درست از رنگ ها نیازی نیست که سواد آکادمیک داشته باشید یا کارشناس مد باشید! تنها کاری که برای ایجاد یک استایل مردانه شیک باید انجام دهید، آشنایی با رنگ های مخصوص لباس های آقایان است. برای انتخاب این رنگ ها باید به رنگ پوست آقایان نیز توجه داشته باشید. هر ترکیب رنگی با برخی از تناژهای پوستی همخوانی دارد. در این بخش به برخی از قوانین استایل های مردانه و استفاده از انواع ترکیب های رنگی می پردازیم.

قوانین انتخاب ست رنگ جذاب برای استایل مردانه

برای این که یک انتخاب رنگی هوشمندانه در این زمینه داشته باشید، باید به قوانین موجود در این حوزه و انتخاب هایی که پیش رو دارید، دقت داشته باشید. برخی از این قوانین را در زیر مشاهده می کنید:

 1. تمرکز روی رنگ های خنثی در این زمینه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. انواع رنگ های سرمه ای، خاکستری، سفید و… در استایل های مخصوص آقایان به کرات مورد استفاده قرار می گیرند. به همین خاطر حتما چند آیتم در کمد لباس های خود با این رنگ ها داشته باشید.
 2. استفاده از رنگ های روشن را از یاد نبرید! اگرچه دنیای لباس های آقایان همیشه خیلی لطیف نبوده، اما استفاده از رنگ های روشن در حد تعادل استایل شما را جذاب تر نشان می دهد.
 3. در این خصوص باید به سردی یا گرمی رنگ های پوستی خود نیز دقت داشته باشید. برخی رنگ ها در عین جذابیت، با هر رنگ پوستی سازگاری ندارند. به همین خاطر باید این نکته را برای دیزاین استایل های مردانه در نظر بگیرید.

 

 1. ست رنگ های متضاد

  یکی از زیباترین دیزاین های استایل مردانه، ست رنگ های متضاد در کنار هم است. در این میان می توان به رنگ های سیاه و سفید اشاره کرد که به زیبایی در استایل های رسمی و غیر رسمی آقایان به کار می روند. شما می توانید پیراهن های رسمی مردانه را در کنار شلوارهای ساده و مشکی به کار ببرید و با این ترکیب رنگ در مراسم های مهم و رسمی خود بدرخشید. برای استفاده از این ترکیب رنگی نیازی به فکر کردن ندارید! در کمد هر آقایی این آیتم ها به سادگی پیدا می شوند.

 2. ست رنگ های آنالوگ و شبیه به هم

  یک ست رنگی جذاب برای آقایان، ست های رنگی آنالوگی است که شبیه به هم بوده و پشت سر هم تکرار می شوند. به طور مثال می توانید رنگ خاکستری را از طیف روشن تا تیره در کنار هم به کار ببرید. در این استایل تیره ترین رنگ، زغالی است و روشن ترین آن رنگ طوسی کم رنگ است.

 3. ست رنگی سفید و جین

  یکی از ست های اسپرت و خاص برای آقایان جوان، استفاده از ترکیب جین با شلوار لی است که برای هر تیپ و استایلی مناسب خواهد بود. همه آقایان با هر رنگ پوستی به سادگی از این استایل رنگی اسپرت استفاده کرده و زیبایی استایل و ظاهر خود را چندین برابر می کنند. شما می توانید از این ست رنگی در استایل روزانه و کژوال خود استفاده کنید.

 4. پالت قهوه ای

  یکی از پالت های رنگی برای مراسم های رسمی، رنگ قهوه ای است که با تناژ رنگی روشن تا تیره در دسترس آقایان قرار دارد. آقایان با خیال راحت از این طیف رنگی استفاده می کنند. طیف قهوه ای شتری، بلوطی و… در کنار آیتم های آبی و قرمز برای دیزاین استایل های مردانه بسیار جذابیت دارد. شما می توانید این رنگ های جذاب را برای مراسم های رسمی و نیمه رسمی به کار ببرید.

 5. پالت رنگی سرمه ای

  رنگ سرمه ای نیز به سادگی در کنار برخی رنگ های پاستیلی و روشن قرار می گیرد و استایل آقایان امروزی را تکمیل می کند. این رنگ های جذاب برای استایل های اسپرت و رسمی شما کارایی خواهند داشت. ترکیب رنگ سرمه ای و سفید یکی از برنده های دنیای مد و فشن است و سال های سال در این حوزه مورد استفاده بوده است.

 6. پالت رنگی جگری و مشکی

  در یک استایل مردانه شیک، انواع رنگ های کلاسیک نیز در کنار رنگ های خنثی و پایه ای قرار می گیرند. رنگ جگری در کنار رنگ های مشکی، سفید، قهوه ای و خاکستری بسیار جذاب خواهد شد. این ترکیب رنگ برای استایل های پاییزی آقایان نیز بسیار توصیه می شود.

 7. ترکیب رنگی سبز و سفید

  یکی از استایل های شاد و بانشاط برای دیزاین لباس های مردانه، ترکیب رنگ های سبز و سفید در کنار هم است. در این ترکیب رنگی تنالیته سبزهای زیتونی، خاکی و… به کار برده شده و در کنار انواع رنگ های خنثی و پایه ای قرار می گیرند. هر یک از این رنگ های سبز بر اساس تناژ پوستی آقایان انتخاب می شوند. رنگ سبز ترکیب جذابی با رنگ طوسی خواهد داشت.

 8. ترکیب رنگ های نود و بنفش

  استفاده از رنگ های نود در استایل های مردانه بسیار کارایی دارد. رنگ های نود در کنار برخی رنگ های شاد ظاهر جذابی در استایل های زنانه و مردانه به وجود می آورند. رنگ بنفش در کنار تنالیته رنگی نود تاثیر به سزایی در زیبایی استایل لباس های آقایان خواهد داشت. رنگ بژ در کنار تنالیته رنگی سرمه ای نیز بسیار زیبا خواهد بود.

 9. ترکیب رنگ های پاستلی

  این روزها بسیاری از آقایان رنگ های شاد را به دیزاین لباس های روزانه خود اضافه کرده اند. شما می توانید از انواع رنگ های آبی کم رنگ، صورتی روشن و…. در کنار شلوارهای جین خود استفاده کرده و یک دیزاین لباس جذاب و با نشاط داشته باشید. این ترکیب های لباس روحیه آقایان را در طول روز شاداب تر می کنند.

 10. ترکیب جین با رنگ 2024

  آقایان نیز از رنگ هلویی 2024 در استایل های روزانه خود استفاده خواهند کرد. رنگ هلویی با شلوارهای جین بسیار جذاب تر می شود. آقایان می توانند این دیزاین لباس را برای رویدادهای دوستانه و صمیمی خود به کار ببرند. این ترکیب رنگی برای بیشتر تناژها و رنگ های پوستی قابل استفاده خواهد بود.

جمع بندی

آقایان امروزی به لباس های روزانه خود بیشتر اهمیت می دهند. به همین خاطر استفاده از ترکیب های رنگی درست و اصولی در دیزاین لباس های آن ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. توصیه می کنیم برای جذابیت بیشتر استایل آقایان همواره از رنگ های شاد در کنار رنگ های پایه ای و خنثی استفاده کنید. این رنگ ها در کنار رنگ های برای زیبایی و جذابیت آقایان در هر رده سنی قابل استفاده خواهند بود. برای انتخاب رنگ لباس های مردانه باید به قوانین مربوط به حوزه فشن و مد نیز توجه داشته باشید.

همچنین بخوانید: 6 فرم بدن زنانه و آشنایی با استایل های متناسب با آن

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من