وبلاگ

7 رنگ تابستانه برای خنک تر شدن

sh

مقدمه

تابستان، فستیوال بزرگ رنگ ها است؛ در این فصل رنگ ها زمین بازی را در اختیار خود دارند! استایل های تابستانی با ده ها رنگ شاد و خنثی تکمیل می شوند و شادابی و طراوت را به این روزهای گرم می بخشند. یکی از مشکلاتی که خانم ها و آقایان در گذران روزهای تابستانی دارند، گرم بودن بیش از حد هوا است. انتخاب درست رنگ لباس ها، احساس خنکی بیشتری در گرمای تابستان به وجود می آورند. به همین خاطر در این بخش به شما در انتخاب رنگ لباس های تابستانه برای خنک تر شدن کمک می کنیم.

تاثیر رنگ ها در خنک تر شدن

انتخاب رنگ برای خنک تر شدن روزهای گرم تابستان نقش تاثیرگذاری دارد. اهمیت انتخاب رنگ ها برای احساس خنکی بیشتر در فصل تابستانی زمانی مشخص می شود که با نحوه تاثیرگذاری نور خورشید بر رنگ های مختلف آشنا شوید. نور خورشید از حرارت زیادی تشکیل شده و زمانی که این نور به اجسامی با رنگ تیره بتابد، همه گرما جذب جسم تیره رنگ می شود. به همین خاطر اغلب کارشناسان توصیه می کنند که در روزهای گرم تابستانی حتما از لباس های رنگ روشن استفاده کنید.
با پوشیدن لباس های سفید و روشن به جای لباس های تیره رنگ، نور و حرارت خورشید منعکس شده و شما خنک تر می شوید. دقیقا به همین دلیل است که مردم در نقاط جغرافیایی گرم و خشک اغلب پوشش بومی سفید رنگ دارند. لباس های رنگ روشن، فضای تنفسی بیشتری برای پوست بدن به وجود می آورند و سبب طراوت پوست می شوند.

همچنین بخوانید: 10 استایل زنانه تابستانه ی زیبا با شومیز مانتویی

طیف رنگی تابستانی

طیف رنگ های مناسب فصل تابستانی گستره وسیعی از رنگ های روشن را در بر می گیرد که مانع از جذب پرتوهای پرحرارت خورشید می شوند. این طیف رنگی، آرامش خانم ها و آقایان را در روزهای گرم تابستان حفظ می کنند و مانع از ایجاد تعریق زیاد در بدن می شوند. در این بخش برخی از پرطرفدارترین رنگ های تابستانه را معرفی می کنیم:

  1. طیف رنگی صورتی روشن

رنگ صورتی یکی از پرنشاط ترین انتخاب های تابستانی است که شادی و طراوت روزهای گرم تابستان را دوچندان می کند. برای استفاده از این رنگ باید به تنالیته رنگ صورتی که به پوست شما می آید، توجه داشته باشید. با هر رنگ پوستی یکی از رنگ های طیف صورتی سازگاری دارد؛ از صورتی کالباسی گرفته تا پوست پیازی هر یک برای رنگ پوست های سرد و گرم، روشن و تیره و… مورد استفاده قرار می گیرند. شما می توانید لباس های صورتی رنگ خود را به سادگی در کنار انواع رنگ های تیره مانند آبی کاربنی، کرم و سفید و… ست کنید.

  1. طیف رنگی سفید تا طوسی

رنگ های سفید و طوسی روشن، همیشه در میان بهترین گزینه ها برای فصول گرم سال قرار داشته اند. لباس های سفید، حداکثر میزان خنکی را در روزهای گرم تابستان به وجود می آورند و تا حد امکان، نور و حرارت خورشید را منعکس می کنند. این رنگ ها در کنار انواع لباس های شما ست می شوند و دغدغه ترکیب اصولی رنگ ها را از بین می برند.

  1. طیف رنگی زرد

برای فصل تابستانیکی از پرطرفدارترین رنگ های تابستانه، طیف زرد است که بعد از رنگ سفید در بیشتر استایل های تابستان به کار می رود. این رنگ در کنار اکسسوری ها و لباس های سبز، سرمه ای، مشکی و…ست می شود. برای انتخاب این رنگ در استایل های تابستانی، حتما به رنگ پوست خود توجه داشته باشید. بسته به نوع رنگ پوست و گرمی و سردی آن یکی از درجه بندی های طیف رنگی زرد برای افراد مختلف انتخاب می شود.

 

  1. طیف رنگی بنفش

شما می توانید از رنگ هایی که طبع سرد دارند، برای خنک تر شدن در روزهای گرم تابستانی استفاده کنید. در این میان رنگ بنفش با طیف رنگی روشن و تیره یکی از محبوب ترین ها است و مورد پسند بسیاری از خانم ها و دختر خانم ها خواهد بود. شما می توانید این طیف رنگی را در کنار رنگ های آبی و سبز به کار ببرید. با پوشیدن این لباس ها در روزهای پر حرارت تابستان، احساس نشاط و طراوت بیشتری خواهید داشت.

  1. طیف جذاب سبز پاستیلی

رنگ سبز روشن، یکی از ترندهای روزهای گرم تابستانی بوده و از گذشته تا به امروز کاربردهای زیادی در دیزاین لباس های خنک تابستانی داشته است. طیف تیره و روشن رنگ سبز کاملا با شرایط آب و هوایی تابستان تناسب دارد و ظاهری متمایز و آراسته برای خانم ها و آقایان به وجود می آورد. برای انتخاب تنالیته و درجه رنگی سبز، حتما به رنگ پوست خود توجه داشته باشید.

  1. طیف رنگی آبی

    یکی دیگر از طیف های رنگی سردی که برای گذران گرمای طاقت فرسای تابستان مناسب خواهد بود، طیف آبی است. آبی به عنوان نماد آرامش و امنیت، بهترین انتخاب در مقابل گرمای روزهای تابستان محسوب می شود. با دیدن این رنگ، هورمون های آرامش بخش در بدن شما ترشح می شوند. بسیاری از افراد با پوشیدن لباس های آبی رنگ، احساس سبکی بیشتری را در طول روز تجربه می کنند. به جرعت می توان گفت، این رنگ مخصوص فصل گرما ساخته شده است!

  1. طیف رنگی قرمز

تقریبا بیشتر مردم از پوشیدن لباس های قرمز در فصل تابستان اجتناب می کنند! با این حال این رنگ در فصل تابستان ضربان قلب شما را افزایش می دهد و زیبایی گل های رنگارنگ را در ذهن شما تداعی می کند. پوشیدن این رنگ، حس خوبی به افراد منتقل می کند و شما را جذاب تر از همیشه نشان می دهد. رنگ قرمز مناسب ترین رنگ برای گذران تعطیلات و تفریحات تابستانی محسوب می شود و انرژی شما را چندین برابر می کند.5 استایل جذاب تابستانی با پیراهن ساحلی

جمع بندی

اگر می خواهید استایل تابستانی شما از هر جهت برای گذران گرما و حرارت این فصل سال مناسب باشد، حتما باید به انتخاب رنگ لباس های خود توجه داشته باشید. بسیاری از مردم رنگ های شاد و پرانرژی را برای تعطیلات تابستانی خود انتخاب می کنند. اما در کنار این موارد باید رنگ های خنک و منعکس کننده نور را نیز به کار ببرید. این رنگ ها احساس خنکی را به مصرف کننده انتقال می دهند و استایل تابستانه شما را تکمیل خواهند کرد.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

WeCreativez WhatsApp Support
درباره محصولات هر سوالی داری بپرس
لطفا VPN را روشن کنید.
فروشگاه
0 علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من